ورود

به سایت تخفیف و خرید گروهی کیش پیج خوش آمدید.

عضویت در سایت

عضویت در سایت تخفیف و خرید گروهی کیش پیج

فراموشی کلمه عبور؟

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید ؟

در این مواقع ابتدا در بخش کیش پیج‌های من در قسمت حساب کاربری خود بروید و اگر در این قسمت کد خرید شما صادر نشده بود و پول از حساب شما کسر شده یک اشکال بانکی پیش آمده است که این مورد نسبتا طبیعی بوده و ظرف 48 ساعت آینده به حساب شما باز خواهد گشت و اگر چنین اتفاقی پیش نیامد با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما شما را راهنمایی نمایند

با انتخاب گزینه ثبت نام پنجره ای باز می شود ، سپس گزینه های مورد نظر را پر کرده و در انتها گزینه ثبت نام را انتخاب می کنید.

با انتخاب کیش پیج مورد نظر، گزینه خرید را انتخاب کرده سپس تعداد مورد نظر را انتخاب می کنید و مبلغ قابل پرداخت را از درگاه بانکی پرداخت می نمایید.

خیر، هر کیش پیج یک بازه زمانی مشخص با عنوان تاریخ اعتبار دارد که در کیش پیج خریداری شده مشخص شده است، کیش پیج‌هایی که مدت اعتبار آنها از لحظه خرید است را می‌توانید از لحظه خرید تا پایان تاریخ اعتبار استفاده نمایید. (البته با هماهنگی)

شما می توانید با زدن گزینه فراموشی رمز عبور در قسمت ورود، ایمیل خود را وارد نمایید تا رمز عبور جدید برای شما ایمیل شود اگر بیش از 10 دقیقه ایمیلی برای شما ارسال نشده بود قسمت spam را در ایمیل خود چک نمایید و اگر در این قسمت هم ایمیلی نیامده بود با پشتیبانی کیش پیج تماس حاصل فرمایید.

شما برای اینکه کسب و کار خود را در سایت کیش پیج بگذارید می‌توانید با شماره 09122834925 تماس حاصل فرمایید.

شما برای اطلاع از کیش پیج‌هایی که خریداری کردید پس از اینکه گزینه ورود را انتخاب کردید گزینه کیش پیج‌های من را انتخاب نمایید و از کیش پیج‌هایی که خریداری نموده‌اید مطلع می‌شوید، همان جا می‌توانید از کیش پیج خریداری شده پرینت بگیرید، لازم به ذکر می‌باشد که اگر فروشگاهی که از آن خریداری نموده‌اید (در بخش شرایط استفاده درج خواهد شد) مجهز به سیستم رمزینه سریع باشد دیگر نیازی به پرینت نداشته و شما با نصب اپلیکیشن کیش پیج از اپ استور های مختلف می‌توانید از کیش پیج خود لذت ببرید.